Az első krétai maraton Chániában kerül megrendezésre

21.04.2016„”

8 мая 2016 года живописном городе Ханья будетmegtartotta az első krétai maratonot. A verseny történetileg kezdődik belváros – a régi piac közelében. Ezután az útvonal áthalad Velencei kikötő és folytassa a part mentén.

A maratoni verseny 8: 00-kor kezdődik és elhalad Kissamos és Maleme. 10 km-es verseny lesz, 11:00 órakor kezdődik 5 km-es verseny 12:00 – 2,5 km. És a maraton előtt, 7: 45-kor kezdődik a kerékpáros verseny, amely ugyanazon a napon kerül megrendezésre útvonalon.

A díjakat (érmek és diplomák) az első három nyertes nyerte el. férfiak és nők körében. A kupákat az első nyertes résztvevők kapják minden versenyen. És azok, akik a célba jönnek eredmény, emlékezetes érmet ad.

Mindenki meghívást kap. Regisztrálhat site crete-marathon.gr. A pályázatokat egyénileg fogadják el résztvevők és csoportok (több mint 6 fő). Részvétel a maratonban fizetett és 8-15 euró. A szabad versenyeken való részvétel 2,5 és 5 km-es diákok megengedettek.

A maratont az önkormányzat közös erőfeszítései szervezik, Chania és atlétikai szövetség szövetsége. Feltételezzük, hogy a maraton jó hagyomány lesz, és ugyanakkor vonzza a turistákat a gyönyörű krétai városba.